آموزش سئو در اسلامشهر

آموزش سئو اسلامشهر

آموزش سئو در اسلامشهر  با بزرگترین مرکز طراحی وب سایت در اسلامشهر با توجه به درخواست مشتریان خود جهت آموزش مباحث طراحی سایت و اصول کامل بهینه سازی اقدام به برگزاری کلاس های تخصصی طراحی وب و سئو نموده است.

از همراهان عزیز و همشهریان علاقمند به فراگیری این دوره دعوت میشود تا مراجعه حضوری به آدرس مجموعه ثبت نام بنمایند.

آموزش سئو در اسلامشهر یکی از تخصص های اصلی ماست زیرا با تجربه عملی چندین ساله و با توجه به داشتن پروژه های موفق داخلی و خارجی می توانیم شما را به آرزوی داشتن یک منبع درآمد عالی برسانیم .

ما در آخر سرفصل های آموزشی به یک مبحث بسیار مهم می پردازیم که کمتر مورد توجه مدرسین دوره های مشابه شده است . این مورد مهم ک میتوان آن را به مهمترین بخش حتی مهمتر از اصول اولیه دانست را مبحث درامدزایی پرداخته ایم ، ما به وب آموزان خودمان می آموزیم که چطور کسب درآمد کنند ما وب آموزان خود را در هیچ شرایطی تنها نمی گذاریم و همراه آنها هستیم

ما تا گرفتن اولین پروژه در کنار آنها خواهیم ماند و همراهیشان خواهیم کرد زیرا معتقدیم وب آموزان ما خانواده ما هستند و ما وظیفه داریم آنها را حمایت کنیم .

کسب درآمد یکی از لذت بخش ترین قسمت های آموزش ماست زیرا ما همچون معلمی دلسوز چراغ راه این عزیزان خواهیم شد

 

آموزش سئو در اسلامشهر

را ما به دو کفه یک ترازو تشبیه کرده ایم این یعنی اگر سایتی طراحی شود و حتی اگر از قوانین متعدد روز پیروی کند اما در نتایج موتور های جستجو نیایید هیچ فایده ای ندارد ، این مورد دقیقا درباره مباحث سئو هم مهم است بطوری که اگر سایتی که ما طراحی کردیم از قوانین متعدد همچون UI  و UX پیروی نکند و فقط روی سئو کارکرده باشیم قطعا وقتی مشتری در نتایجی که جستجو میکند وارد سایت شود قطعا سردرگم خواهد شد و از سایت ما به سرعت خارج میشود که البته سریع خارج شدن بازدید کننده خودش تاثیرات منفی بر سایت ما خواهد گذاشت .

ما در این مجموعه به آموزش های تخصصی دیگری همچون طراحی سایت ، آموزش سئو ، آموزش فتوشاپ مخصوص طراحان وب و … می پردازیم

 

 

برای اموزش دوره های طراحی وب و سئو در اسلامشهر

با ما تماس بگیرید .

02156695052-09125409609

دیدگاهتان را بنویسید