آموزش وردپرس در اسلامشهر

آموزش وردپرس در اسلامشهر

آموزش وردپرس در اسلامشهر را با متخصصان و با تجربه های این حرفه آموزش ببینید. ما در شرکت طراحی وب رستانت اسلامشهر از تجربیات خود استفاده کرده ایم و با هم فکری همکاران خود یک دوره کاملا عالی و حرفه ای را برای شما تدارک دیده ایم.

در ابتدای مقاله سوالی پیش می آید که با وجود چندین آموزشگاه معتبر برنامه نویسی و … چرا مخاطبین باید برای آموزش به شرکت ما تشریف بیارند؟ جواب را اینگونه خواهیم داد که در اکثر آموزشگاه ها دانشجویان کامپیوتر به تدریس مباحث و سرفصل ها می پردازند و به جرعت می توان گفت که رزومه کاملا قوی برای ارائه ندارند. کسی که خود به آموزش وردپرس در اسلامشهر می پردازد حداقل باید یک نمونه کار حرفه ای در زمینه های طراحی وب از قبیل کد نویسی ، وردپرس ، سئو … را در رزومه خود داشته باشد.

چرا رستانت برای آموزش مناسب تر است ؟

این تجربه شخصی خود بنده است که دیده ام در مراکز آموزشی فردی مشغول به آموزش است که باید انصاف را رعایت کرد و گفت که واقعا در بحث انتقال مطالب قوی هستند اما فقط در انتقال مباحث تئوری و هیچ درکی از قواعد و قوانین آنلاین ندارند . یعنی اصلا پروزه ای رو انجام نداده اند که بخواهند با یک سری مشکلات بعد از بالا آوردن سایت آشنا شده باشند.

این یعنی همان موضوع که ما می خواستیم بهش اشاره کنیم. یعنی اینکه در رستانت با داشتن همکاران خبره و کارآزموده تمام موارد و مشکلاتی که ممکن است برای یک فرد آماتور پیش بیایید را آنالیز و لیست کرده ایم و در طی دوره به فرد منقل میکنیم. دقیقا اینجا فرق بین مراکز آموزشی با مرکز طراحی سایت رستانت اسلامشهر در زمینه آموزش مشخص میشود.

ما در طی برگزاری دوره وب آموزان خود را رصد میکنیم و در انتهای دوره چندین پروژه مختلف را با هم به سرانجام میرسانیم و بعد بلافاصله بعد از اتمام دوره فرد هم رزومه کافی برای ارائه خواهد داشت و هم اعتماد بنفس گرفتن پروژه بعدی ، که متاسفانه در آموزشگاه ها به این شکل نیست .

بعد از اتمام دوره آموزش وردپرس در اسلامشهر یک گواهینامه پایان دوره آموزشی به فرد تعلق خواهد گرفت. این یعنی داشتن یک برنامه جامع برای وب آموزان ، آموزش وردپرس در اسلامشهر یک فرصت استثنایی برای شما جویندگن کار است .

در ادامه به مواردی درباره آموزش وردپرس در اسلامشهر می پردازیم:

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی وب‌سایت یا وبلاگ خود را ایجاد و مدیریت کنید. در ادامه یک آموزش مختصر برای شروع با وردپرس آورده شده است:

### قدم 1: نصب وردپرس

1. **دریافت فایل‌ها:**
– مراجعه به [سایت وردپرس](https://wordpress.org/) و دانلود آخرین نسخه.
– فایل‌ها را از حالت فشرده خارج کنید.

2. **آپلود فایل‌ها:**
– فایل‌های وردپرس را به هاست یا سرور خود آپلود کنید. می‌توانید از FTP یا پنل کنترل هاست خود برای این کار استفاده کنید.

3. **ایجاد دیتابیس:**
– از پنل مدیریت دیتابیس هاست خود یک دیتابیس بسازید و اطلاعات اتصال به دیتابیس را یادداشت کنید.

4. **نصب وردپرس:**
– به آدرس وب‌سایت خود بروید (مثلاً `http://yourdomain.com`) و دستورالعمل‌های نصب وردپرس را دنبال کنید.

### قدم 2: ورود به پنل مدیریت

– پس از نصب، به آدرس `http://yourdomain.com/wp-admin` بروید.
– از اطلاعات ورودی که در مرحله نصب ثبت کردید (نام کاربری و رمز عبور) استفاده کنید. آموزش وردپرس در اسلامشهر

### قدم 3: شناخت محیط وردپرس

– **داشبورد:**
– این صفحه اولین صفحه‌ای است که پس از ورود به پنل مدیریت مشاهده می‌کنید. اینجا می‌توانید اطلاعات کلی وب‌سایت خود را مشاهده کنید.

– **افزودن مطلب:**
– از بخش “مطالب” یا “پست‌ها”، می‌توانید مطالب جدید بسازید.

– **افزودن صفحه:**
– از بخش “صفحات”، می‌توانید صفحات جدید بسازید (مثلاً درباره ما یا تماس با ما).

– **افزودن افزونه:**
– از بخش “افزونه‌ها”، می‌توانید افزونه‌های مختلف را نصب و فعال کنید.

– **تنظیمات:**
– از بخش “تنظیمات”، می‌توانید تنظیمات مختلف وب‌سایت خود را مدیریت کنید.

### قدم 4: نصب قالب

– از بخش “ظاهر” و “قالب‌ها”، می‌توانید یک قالب برای وب‌سایت خود انتخاب و نصب کنید. همچنین می‌توانید یک قالب اختصاصی را از منابع خارجی دانلود کرده و نصب کنید.

### قدم 5: افزودن افزونه‌ها

– از بخش “افزونه‌ها” و “افزودن جدید”، می‌توانید افزونه‌های مختلفی را جستجو، نصب و فعال کنید. این افزونه‌ها می‌توانند قابلیت‌های اضافی به وب‌سایت شما افزوده و کارایی آن را افزایش دهند.

### قدم 6: نگهداری و به‌روزرسانی

– مراقبت از به‌روز بودن وردپرس، قالب و افزونه‌های نصب شده بسیار مهم است. به‌روزرسانی‌ها امکان بهبود امنیت و عملکرد را فراهم می‌کنند.

 

با این مراحل، می‌توانید شروع به ساخت و مدیریت وب‌سایت یا وبلاگ خود با وردپرس کنید.

 

شماره تماس و مشاوره جهت آموزش وردپرس در اسلامشهر

09125409609-02156695052

اسلامشهر سرنوری کوچه طهماسبی پلاک16

دیدگاهتان را بنویسید