تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر

تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر

تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر

در این مقاله قصد داریم درباره تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر با شما صحبت کنیم اینکه با توجه به ویژگی های هر سایت چه تعرفه ای را میتوانید برای طراحی و توسعه آن از ما انتظار داشته باشید

برآورد هزینه طراحی سایت به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد مثل نوع سایت ( شرکتی , فروشگاهی, خبری, خدماتی و … ) , درصورت خرید هاست و دامنه توسط ما قیمت آن نیز به تعرفه افزوده خواهد شد ! تعداد و نوع های قالب و افزونه های مورد نیاز مشتری برای راه اندازی سایت, مدت پشتیبانی مشکلات فنی سایت توسط ما, ساخت فروشگاه مجزا برای سایت های غیر فروشگاهی, ایجاد وبلاگ برای سایت, ساخت پنل اختصاصی برای کاربران و مدیران سایت, تعرفه بهینه سازی سئوی آن در صورت نیاز, امکانات جانبی مثل ( ایجاد صندوق پیام ها, ساخت خبرنامه اختصاصی ) و موارد مشابه به این ها.
 

امکانات اختصاصی تاثیرگذار روی تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر

سرعت بالای سایت: عوامل بسیار زیادی بر سرعت لود یک سایت و کاهش زمان صبر کردن کاربر که در نهایت به بهینه شدن سئو منجر خواهد شد بستگی دارد. مثل استفاده از افزونه های اختصاصی بهینه ساز سایت, بهینه و کم حجم کردن ویدیو و عکس ها و موارد شبیه به این…., در مقابل کند بودن سایت شما باعث میشود که شما کاربران و بازدیدکنندگان خود را از دست دهید که در نتیجه باعث ضربه خوردن کسب و کار شما و افت سایت از نظر سئو خواهد شد.

پنل مدیریتی قدرتمند و اختصاصی

پنل مدیریتی اختصاصی یکی از امکاناتی هست که به مدیران سایت این اجازه را میدهد تا با بیشترین امکانات و با دست باز بتوانند محتوا و اجزای سایت خود را مدیریت و شخصی سازی کنند ! کاربران را مدیریت کنند و …, داشتن یک پنل مدیریتی اختصاصی میتواند وبسایت شما را به یک سایت کاملا حرفه ای تبدیل کنید که یکی از مهمترین فاکتور های تاثیر بر تعرفه طراحی سایت میباشد !

محتواگذاری و مدیریت سایت شما

تیم طراحی و توسعه رستانت اسلامشهر در صورت نیاز شما مشتریان عزیز آماده ایجاد انواع محتوا و مدیریت سایت شما بعد از اتمام پروسه طراحی و توسعه وبسایت جهت افزایش سئو و کسب درامد شما میباشد. و بر اساس خدماتی که ارائه میکنیم به صورت ماهیانه هزینه بابتش دریافت خواهد شد. این موضوع نیز از دسته موضوعاتی است که ما همواره روی آن ادعا کرده ایم که بعد از اتمام همکاری مشتری ما تا قله موفقیت کسب و کار او را همراهی خواهیم کرد و شما به یک مشتری ثابت و بالقوه تبدیل خواهید شد !

هاست و دامین

مهمترین موردی که روی افزایش تعرفه سایت تاثیر دارد قیمت هاست و دامین میباشد ! باید توجه داشت که قیمت این دو مورد هیچ وقت ثابت نیست و با توجه به کسب و کار مشتری و گسترده بودن فعالیت سایت میتواند تغییر کند. برای مثلا قیمت هاستی که برای یک سایت فروشگاهی خریداری میشود با هاستی که برای یک سایت خبری تهیه میشود یکسان نخواهد بود ! مورد بعدی دامین ( دامنه ) میباشد که بر اساس پسوند آن قیمت متفاوتی دارد. بهتر است در اول مسیر برای صرفه جویی در هزینه طراحی سایت یک دامنه .ir تهیه کنید اما باید توجه داشته باشید یکی از موارد مهم که برای سایت شما اعتبار می آورد همین دامنه سایت میباشد !

در مطالب بالا کمی درباره تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر و عوامل تاثیرگذار بر آن صحبت کردیم. جهت اطلاع دقیق از هزینه طراحی سایت دلخواه شما با یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید !

یکی از نمونه کار های تیم متخصص رستانت اسلامشهر

جهت مشاهده کلیک کنید !

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

همچنین شما مبتوانید به صورت حضوری (با هماهنگی قبلی)به آدرس ما در اسلامشهر تشریف فرما شوید.

آدرس ما در اسلامشهر: ایستگاه نوری ,کوچه شهید جمال طهماسبی ,پلاک 16 ,واحد 3 ,دفتر مرکزی رستانت اسلامشهر

شبکه های اجتماعی ما

تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر  تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر  تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر  تعرفه طراحی سایت در اسلامشهر 

دیدگاهتان را بنویسید