سئو پیشرفته در اسلامشهر

سئو پیشرفته در اسلامشهر

سئو پیشرفته در اسلامشهر توسط مرکز طراحی و توسعه سایت رستانت اسلامشهر

سئو پیشرفته یکی از مهم ترین دلایل موفقیت هر کسب و کاری که توسط اداره میشود میباشد. در ادامه قصد داریم با شما درباره دلایل اهمیت سئو صحبت کنیم.

سئو چیست ؟

سئو به زبان ساده بهینه سازی سایت برای موتور های جست جو و تلاش برای رسیدن به رتبه های بالا در سرچ گوگل است. اگر میخواهید درباره مفهوم و کلیات سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد میکنیم از مقاله سئو سایت در اسلامشهر دیدن کنید !

ما به جرعت میتوانیم بگوییم یکی از مهم ترین دلایل موفقیت هر کسب و کاری که توسط سایت اداره میشود وجود سئو پیشرفته و حرفه ای در آن سایت میباشد. مرکز طراحی و توسعه سایت رستانت اسلامشهر شما را در این راه تا رتبه اول گوگل همراهی خواهد کرد ! 

 

عوامل سئو پیشرفته چیست و چرا باید به آن اهمیت دهیم ؟

برای اینکه سایت شما به صفحه و رتبه های اول گوگل برسد و کسب کار شما گسترش یابد باید یک سری نکات و الگوریتم های مهم که توسط شرکت گوگل ارائه شده است را رعایت کنید. در ادامه نکاتی که درباره سئو پیشرفته باید رعایت کنید را باهم بررسی خواهیم کرد.

قبل از هر چیزی میخواهیم مفهوم سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه را برای شما شرح دهیم !

سئو سفید عبارت است از استفاده از تکنیک های اصولی سئو و نکات و چارچوب ارائه شده توسط گوگل برای افزایش رتبه سرچ گوگل و کسب رضایت مشتریان میباشد.

سئو کلاه سیاه در مقابل عبارت است از استفاده از ضعف یا باگ های موتور جستجو و تلاش برای استفاده از روش هایی که موتور جستجو را فریب دهد.

و به این موضوع نیز باید اشاره کنیم که طی مدت معین یعنی هر چند وقت یک بار گوگل سایت هایی که از سئوی کلاه سیاه استفاده کردند را بررسی و پیدا کرده و برای آن وبسایت ها مجازات و محدودیت هایی شدید درنظر خواهد گرفت. 

یک مورد که میماند سئو کلاه خاکستری میباشد که این سئو همانطور که شاید حدس زده باشید چیزی بین سئوی کلاه سیاه و سئوی کلاه سفید میباشد. که در این نوع از سئو تکنیک ها و روش های استفاده شده در آن طبق استاندارد ها و الگوریتم های تعریف شده توسط شرکت گوگل نیستند اما تشخیص آن هم برای ربات های گوگل ساده نیست و در نتیجه ریسک کمتری نسبت به سئوی کلاه سیاه دارد !

ما به عنوان یک تیم متخصص سئو همواره تاکید بر این داریم که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی سئوی کلاه سیاه یا سئوی کلاه خاکستری را برای افزایش رتبه گوگل خود انتخاب نکنید و از روش اصولی و استاندارد آن یعنی سئوی کلاه سفید استفاده کنید و کسب و کار خود را بدون نگرانی از محدودیت هایی که گوگل ممکن است برای شما درنظر بگیرد گسترش دهید و به موفقیت برسید !

چند مورد از نکاتی که باید در سئو پیشرفته در اسلامشهر به آن توجه کنید:

بهینه سازی کد های سایت

بهینه سازی لینک های ورودی و خروجی

وجود عکس در مقالات وبسایت

استراتژی و انتخاب کلمات کلیدی مناسب

استفاده از Meta Tag ها

بهینه سازی محتوا

افزایش لینک های خارجی

اضافه کردن URL به نقشه سایت

و اضافه کردن Site Map به rotobts.txt

چند تعریف مهم درباره مفاهیم سئو

سئو داخلی: به تمام بهینه سازی هایی که داخل یک سایت انجام میشود سئو داخلی گفته میشود !

سئو خارجی: به تمام بهینه سازی هایی که خارج از سایت شما انجام میشود سئو خارجی گفته میشود !

سئو فنی: به تمام بهینه سازی های که برای بهبود خزیدن ( Crawl ) موتور جستجو انجام میشود سئو فنی گفته میشود !

سئو تکنیکال: به تمام جنبه های فنی سایت که روی سئو تاثیر میگذارد اشاره میکند ! مواردی مثل سرعت سایت, هاست, نقشه XML, روبات ها و …

یکی از نمونه کار های تیم متخصص رستانت اسلامشهر

جهت مشاهده کلیک کنید !

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

همچنین شما مبتوانید به صورت حضوری (با هماهنگی قبلی)به آدرس ما در اسلامشهر تشریف فرما شوید.

آدرس ما در اسلامشهر: ایستگاه نوری ,کوچه شهید جمال طهماسبی ,پلاک 16 ,واحد 3 ,دفتر مرکزی رستانت اسلامشهر

شبکه های اجتماعی ما

سئو پیشرفته در اسلامشهر سئو پیشرفته در اسلامشهر سئو پیشرفته در اسلامشهر سئو پیشرفته در اسلامشهر سئو پیشرفته در اسلامشهر سئو پیشرفته در اسلامشهر

دیدگاهتان را بنویسید