پروژه دانشجویی طراحی سایت در اسلامشهر

پروژه دانشجویی طراحی سایت در اسلامشهر

انجام پروژه دانشجویی طراحی سایت در اسلامشهر با بزرگترین مرکز طراحی وب سایت اسلامشهر رستانت تجربه کنید .

ما در مرکز طراحی سایت و سئو اسلامشهر با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان مبنی بر قبول پروژه های دانشجویی از امروز اقدام به قبول پروژهای طراحی سایت فعلا بر پایه و اساس زبان و پلتفرم  PHP , CSS , HTML و  وردپرس نموده ایم.

شما عزیزان میتوانید با هماهنگی مدیر اجرایی مرکز طراحی سایت رستانت اسلامشهر و مشورت گرفتن از ایشان پروژه خود و تایم تحویل خود را رزرو کنید تا در اسرع وقت پروژه شما اجرا و تحویل شود . ما در این پروژه نه تنها پروژه را کامل بشما تحویل میدهیم بلکه در هنگام اجرا یک ویدئو کامل از تمام جزئیات انجام شده برایتان ضبط میکنیم که در هنگام ارائه پروژه اتان تا از کم کیف اجرا باخبر شوید .

انجام پروژه دانشجویی طراحی سایت در اسلامشهر یکی از دغدغه های دانشجویان در رشته کامپیوتر است که متاسفانه اساتید بدون درنظر گرفتن تایم آموزشی از دانشجویان فراتر از حد آموزشی و تدریس انتظار دارند که به اصطلاح سن پرتقال فروش را از دانشجو میخواهند به همین دلیل ما با ساده ترین روش ها و البته در کمترین تایم ممکن تمام موارد آموزش داده شده را برای شما اجرا و حتی با یک ویدئو برای شما توضیح میدهیم .

اگر شما هم دانشجو هستید و به دنبال یک مرکز معتبر طراحی سایت برای انجام پروژه دانشجویی خود میگردید ما به شما رستانت را معرفی میکنیم زیرا ما سالهاست درکنار مشتریان و دانشجویان رشته های کامپیوتری بابت انجام پروژه کارورزی و … هستیم.

شاید برایتان جالب باشد که یک داستان بامزه از یک پروژه دانشجویی طراحی سایت در اسلامشهر را برایتان تعریف کنم :

یکی از دانشجویان برای ارائه و تحویل پروژه به استادش پیش ما امدن و گفتن که استاد اصلا خوب تدریس نمیکردن و نه تنها ایشون بلکه خیلی از همکلاسی ها متوجه مباحث نمیشن حالا آخر ترمی گفته که باید پروژه برای ما بیارید تا نمره بگیرید ، بعد با مشورت با افراد تیم ما قرار شد فلان روز پروژه رو تحویل بگیرن توی تایم تحویل تشریف آوردن

و ما توضیحات لازم رو دادیم و فایل ویدئو رو خدمتشون ارائه کردیم ایشون 4روز بعد باید تحویل پروژه میدادن به استادشون توی این چند روز ویدئو رو بادقت ملاحظه کردن و سوالاتی هم ک داشتن ما براشون جواب میدادیم بعد روز تحویل پروژه اکثر دانشجو ها شاکی از تدریس بد استاد داشتن

بعد از ارائه پروژه ایشون استاد یه بادی به غبغب انداخته گفته اگر من بد درس میدم چرا فلانی به این خوبی فهمیده و پروژه رو بدون نقص ارائه داده ؟

بنده خدا میگفت من و چند تا از دوستامون ک اطلاع داشتیم از اینکه یکی دیگه  پروژه و هم اموزش دوباره داده داشتیم زیر زیرکی میخندیدیم که این استاد واقعا فکر کرده خودش خوبه خبر نداره که یکی دیگه بمن یاد داده این از همه جا بی خبر داره پُزش رو داره میده.

پروژه دانشجویی طراحی سایت در اسلامشهر

خلاصه کلام بیارید پروژه های دانشجویی تون رو بما بسپارید

ما منتظر شما هستیم تا دیر نشده تایم تحویل پروژه رو رزرو کنید.

09125409609-02156695052

 

دیدگاهتان را بنویسید