کارفرما یا مشتری بالقوه

ما همواره ادعا کرده ایم که بهترین نیستیم اما همیشه در تلاش هستیم که خود را به بالاترین درجه ممکنه برسانیم.

همانطور که گفته شد ما معتقد هستیم که یک پروژه ساده میتواند درهای زیادی از نظر تجاری برای ما باز کند این یعنی میتوانیم جلب رضایت مشتری را برای ادامه روند پروژه به مدت نامعلوم و حتی اخذ پروژه های دیگر متقاعد کنیم.

بارها شده که ما بعد از انجام پروژه, کارفرما مارا به افراد دیگری که نیازمند تخصص و البته تعهد ما داشته اند معرفی کند و این یعنی ما بدون تبلیغات و هزینه های هنگفت آن یا انجام تعهداتشان نیست به کارفرما یک پروژه جدیدی اخذ کنیم.

به این روش بازاریابی به اصطلاح بازاریابی دهان به دهان میگویند یعنی کارفرما از امورات و تخصص ما رضایت داشته و ما را به یک دیگر از دوستان خود معرفی میکند. قوی ترین بازاریابی از نظر ما جلب رضایت مشتری و ایجاد حس و خاطره خوب از مجموعه ما برای او رقم بزنیم .

ما معتقد هستیم که با یک بار انجام امورات شما همیشه شما را در کنار خود خواهیم دید و از شما نیز به عنوان دوست جدیدمان در کنار خود یاری خواهیم کرد.

اگر میگوییم ما با تجربه و متخصص هستیم این یعنی که ما چندین بار مسیر های پر پیچ و خم امورات گذرانده ایم و می توانیم شما را از مسیر های کم خطر و کم هزینه تر راهنمایی کنیم.

ما بارها و بارها به اوج قله و رتبه یک گوگل به صورت کاملا ارگانیک (اصطلاح جستجوی گوگل) رسیده ایم و می توانیم شما را راهنمایی کنیم.

اگر به مشاوره نیاز دارید همین حالا با ما تماس بگیرید و از ایده های ما بهره مند شوید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما شما میتوانید از راه زیر با ماتماس حاصل فرمایید.

همچنین شما مبتوانید به صورت حضوری (با هماهنگی قبلی)به آدرس ما در اسلامشهر تشریف فرما شوید.

آدرس ما در اسلامشهر: ایستگاه نوری ,کوچه شهید جمال طهماسبی ,پلاک 16 ,واحد 3 ,دفتر مرکزی رستانت اسلامشهر

شبکه های اجتماعی ما

‫4 نظر

  • […] قله موفقیت کسب و کار او را همراهی خواهیم کرد و شما به یک مشتری ثابت و بالقوه تبدیل خواهید شد […]

  • […] کاری با رضایت بالای مشتری و تبدیل آن مشتری معمولی به مشتری بالقوه برسد و همکاری را با کارفرما جهت توسعه کسب و کار او یاری […]

  • […] شما را طی کنیم. همانطور که کارفرمایان پیشین ما به یک مشتری بالقوه و همیشگی برای ما تبدیل شده اند به شما این اطمینان را خواهیم داد […]

  • […] به کاری با رضایت بالای مشتری و تبدیل آن مشتری معمولی به مشتری بالقوه برسد و همکاری را با کارفرما جهت توسعه کسب و کار او یاری […]

  • دیدگاهتان را بنویسید